Osiągnięcia i sukcesy

Sukcesy i osiągnięcia 2016/2017

Zajęcie III miejsca przez dzieci z grupy „Motyle” i „Zuchy” w kategorii teatr w XI Wojewódzkim Przeglądzie Twórczości Artystycznej Kulturomaniak w Mrozach.

IMG_0043

Udział Nikoli Piórkowskiej, Natalii Sobczak i Oli Cudnej w XI Wojewódzkim Przeglądzie Twórczości Artystycznej Kulturomaniak w Mrozach.

20170527_185424

Udział Oli Cudnej, Nikoli Piórkowskiej i Natalii Sobczak w Festiwalu Piosenki Przedszkolnej „Tęczowe Nutki” organizowanym przez Miejski Dom Kultury.

IMG_0039

Zajęcie I miejsca przez Natalię Sobczak w konkursie plastycznym pod hasłem „Prawa Dziecka” zorganizowanym przez Zespól Szkolno-Przedszkolny nr 1.

1

Wyróżnienie dla Kamili Maguzy z gr. „Motyle” za udział w konkursie plastycznym pt. „Kolorowy świat muzyki” zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 6 w Mińsku Mazowieckim.

IMG_0084

Wyróżnienie dla Karoliny Gwary z gr. „Krasnale” za udział w konkursie plastycznym pt. „Kolorowy świat muzyki” zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 6 w Mińsku Mazowieckim.

IMG_0082

Zajęcie III miejsca przez Kamilę Woźną z gr. „Krasnale” w konkursie plastycznym „Zdrowo się odżywiam-jestem zdrowy” zorganizowanym przez ARiMR w Warszawie.

Sukcesy i osiągnięcia
2016 rok

 • P1080926
 • P1080927
 • P1080928
 • P1080929
 • P1080930
 • P1080931
 • P1080925

Sukcesy i osiągnięcia
2015 rok

 • Dyplom za udział w przedstawieniu „Kopciuszek”
  IMG_0045
 • Dyplom za udział w konkursie recytatorskim
  IMG_0040
 • Dyplom za udział w konkursie recytatorskim
  IMG_0041

Sukcesy i osiągnięcia
2014 rok

 • Dzieci z gr. „Zuchy” wzięły udział w I Powiatowym Turnieju Tanecznym zorganizowanym przez Zespół Szkół Miejskich nr 2 w Mińsku Mazowieckim.
  IMG_0060
 • Grupa „Zuchy” zajęła II miejsce w Olimpiadzie Przedszkoli zorganizowanej przez MOSIR w Mińsku Mazowieckim.
  IMG_0067
 • Ola Komuda z gr. „Motyle” V zajęła I miejsce w VIII Wojewódzkim Przeglądzie Twórczości Artystycznej „Kulturomaniak 2014” w kategorii plastyka. Organizatorem przeglądu było Gminne Centrum Kultury im. Heleny Wielobyckiej w Mrozach.
  IMG_0202
 • Maria Dworecka z gr. „Zuchy” zajęła II miejsce w VIII Wojewódzkim Przeglądzie Twórczości Artystycznej „Kulturomaniak 2014” w kategorii śpiew. Organizatorem przeglądu było Gminne Centrum Kultury im. Heleny Wielobyckiej w Mrozach.
 • Dyplom za udział w konkursie „Kulturomaniak”
  P1030452
 • Dyplom za udział w konkursie „Kulturomaniak”
  P1030452

Sukcesy i osiągnięcia
2013rok

 • Dzieci z grupy V „Motyle” 5-latki, brały udział w WIELKIM KONKURSIE EKOLOGICZNYM DLA PRZEDSZKOLI 2013, organizowanego pod hasłem „Drugie życie śmieci”. Organizatorem konkursu był serwis internetowy dla dzieci WWW.Buliba.pl
  Untitled-1
 • Dzieci z grupy „Zuchy” zajęły II miejsce w kategorii TEATR w VII Wojewódzkim Przeglądzie Twórczości Artystycznej „Kulturomaniak” , organizowanym przez Gminne Centrum Kultury im. Heleny Wielobyckiej w Mrozach.
  1
 • Zespół „Zuchy” brał udział w konkursie teatralnym „Zmagania o Pałacową Maskę”, którego organizatorem był Miejski Dom Kultury w Mińsku Mazowieckim.
  2
 • Przedstawiciele grup 5 i 6- latków, reprezentowali nasze Przedszkole w Przeglądzie Piosenki Przedszkolnej „Tęczowe Nutki 2013”, którego organizatorem był Miejski Dom Kultury w Mińsku Mazowieckim.
  3
 • Nasze Przedszkole zorganizowało pomoc charytatywną dla Domu Dziecka prowadzonego przez Siostry Kapucynki NSJ w Siennicy.
  4
 • „Zuchy” brały udział w Olimpiadzie Przedszkoli, organizowanej przez MOSiR w Mińsku Mazowieckim.
  5


Sukcesy i osiągnięcia
2012 rok

 • „Zuchy” zajęły III miejsce w kategorii TEATR w VI Wojewódzkim Przeglądzie Artystycznym „Kulturomaniak”, organizowanym przez Gminne Centrum Kultury im. Heleny Wielobyckiej w Mrozach.
  6
 • Zespół „Zuchy” uczestniczył w „Zmaganiach o Pałacową Maskę”, organizowanych przez Miejski Dom Kultury w Mińsku Mazowieckim.
  7
 • Dzieci z naszego Przedszkola brały udział w Przeglądzie Piosenki Przedszkolnej „Tęczowe Nutki 2012”, którego organizatorem był Miejski Dom Kultury w Mińsku Mazowieckim.
  8
 • Grupa „Zuchy” zajęła I miejsce w Olimpiadzie Przedszkoli, organizowanej przez MOSiR w Mińsku Mazowieckim.
  9

Sukcesy i osiągnięcia
2011 rok

 • Grupa „Wesołe Zuchy” zajęła I miejsce w V Wojewódzkim Przeglądzie Artystycznym Dzieci i Młodzieży „Kulturomaniak” 2011 w kategorii TEATR. Organizatorem Przeglądu było Gminne Centrum Kultury im. Heleny Wielobyckiej w Mrozach.
  10
 • „Zuchy” zajęły I miejsce w Olimpiadzie Przedszkoli, organizowanej przez MOSiR w Mińsku Mazowieckim.
  11
 • Nasze Przedszkole wzięło udział w ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza”, pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej na rzecz Domów dla Dzieci i zawodowych rodzin zastępczych.
  12

Wychowankowie naszego przedszkola uczestniczą w wielu konkursach, przeglądach i festiwalach. Do ich osiągnięć zaliczamy wyróżnienia i nagrody zdobyte w tych imprezach. Do osiągnięć Miejskiego Przedszkola nr 2 zaliczamy również dobrą współpracę z rodzicami, co przejawia się w ich zaangażowaniu w pracę na rzecz przedszkola. Bardzo dobrze układa się współpraca ze środowiskiem lokalnym. Dążymy do tego, aby każde dziecko osiągało sukces na miarę swoich możliwości. Wszystkim przedszkolakom zapewniamy możliwość wykazania się zdolnościami i umiejętnościami przez wystawy prac plastycznych, występy i prezentacje podczas imprez i uroczystości przedszkolnych, a także reprezentowanie placówki na zewnątrz.

Oprócz tego:
– Organizujemy kiermasze świąteczne, kiermasze książki.
– Prowadzimy z sukcesem akcję pod hasłem „Dziś makulaturę zbieramy, jutro potrzebujacym dzieciom pomagamy”.
– Organizujemy rodzinne konkursy plastyczne.
– Prowadzimy akcje charytatywne na rzecz dzieci z Domów Dziecka.
– Przyłączamy się do ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza”.
– Uczestniczymy w ogólnopolskiej kampanii „Cała Polska czyta dzieciom”.
– Organizujemy „Dni otwarte” w ramach spotkań adaptacyjnych dla 3-latków.

W bieżącym roku szkolnym możemy poszczycić się dużymi sukcesami teatralnymi, muzycznymi i sportowymi.
Zajęliśmy I miejsce w Wojewódzkim Przeglądzie Artystycznym „Kulturomaniak” w Mrozach. Dzieci z grupy „Wesołe Zuchy” pod kierunkiem Moniki Kowalewskiej i Katarzyny Woźniak zaprezentowały bajkę pt. „Jaś i Małgosia”.
Natomiast w kategorii piosenki Karolina Kubowiak i Olga Sobol wyśpiewały II miejsce.
Również w dziedzinie sportu nasza przedszkolna drużyna wywalczyła I miejsce w Międzyprzedszkolnej Olimpiadzie Sportowo-Rekreacyjnej organizowanej przez MOSiR oraz TKKF Albatros.

Wszystkie dzieci z Przedszkola Miejskiego Nr 2 bardzo chętnie biorą udział w różnorodnych zabawach i konkursach. 3 i 4 – latki najczęściej bawią się w przedszkolu i na placu zabaw, ale już 5 i 6 – latki uczestniczą w różnych zabawach poza placówką.

 • W roku szkolnym 2011/2012 najstarsze przedszkolaki wraz z wychowawczyniami, wykonały „Szopkę Betlejemską”, która otrzymała najwyższe uznanie jury konkursu organizowanego przez MDK, czyli I miejsce. Szopkę i wszystkie postacie do niej, dzieci wykonały samodzielnie z materiałów wtórnych.
 • Wielkim zainteresowaniem dzieci i rodziców cieszył się drugi konkurs plastyczny organizowany także przez MDK na wiosnę. Był to konkurs na wykonanie baranka wielkanocnego. Organizator podkreślił ogromne zaangażowanie przedszkolaków i ich rodzin w krzewienie tradycji wielkanocnych.
 • Co roku 6-latki uczestniczą w zmaganiach o Pałacową Maskę. W tym roku „Zuchy” postawiły na ruch oraz muzykę i przygotowały „Jezioro Łabędzie” w oparciu o utwór P. Czajkowskiego.
  Wszystkie dzieci z grupy miały swój udział w muzycznym przedstawieniu i dołożyły starań, aby pokazać jak z „brzydkiego kaczątka” wyrastał piękny łabędź.
 • „Opowieść o brzydkim kaczątku” została także bardzo ciepło przyjęta przez jury i widzów uczestniczących w Kulturomaniaku w Mrozach. „Zuchy” zajęły tam III miejsce.
  Najwięcej emocji budzi coroczna Olimpiada Sportowa Przedszkoli. Wiadomo, najważniejsza jest dobra zabawa, ale nie da się ukryć, ze każde przedszkole chciałoby wypaść jak najlepiej. W tym roku „Zuchy” w zawodach sportowych okazały się najlepsze – zdobyły I miejsce. Do przedszkola wróciły z okazałym pucharem i torbami pełnymi słodyczy.

Galeria naszych wyróżnień, nagród i zdobytych trofeów

Sportowe:

Teatralne:

Muzyczne:

Pozostałe: